BIOPAC محصولات متعددی در زمینه ثبت وآنالیز سیگنالهای فیزیولوژیکی دارد.

سیستم MP150 و MP160 که شامل تمامی سخت افزارها، نرم افزارها و کابل های مورد نیاز محققان پژوهشگران می باشد این سیستم می تواند به صورت چند کاناله به ثبت داده پرداخته و تا سرعت 400 Hz ثبت را انجام دهد.


علاوه بر سیستم بالا، سیستم ثبت سیگنال سری MP36R، نه تنها امکان ثبت محدوده وسیعی از سیگنال ها (مانند EEG, ECG, HRV, EMG) را برای انسان و حیوان فراهم می کند بلکه برای آنالیز جریان های هوایی و گازها نیز مناسب می باشد. این سیستم هم در حوزه آموزش و هم در حوزه مطالعات تحقیقاتی استفاده می شود.


از دیگر سیستم های ثبت، سیستم ثبت بی سیم EEG و ECG به طور همزمان می باشد که B_ALERTX10 نام دارد که امکانات بسیاری را در زمینه تحقیق در حوزه نوروساینس و ECG فراهم می کند.


همچنین سیستم BIOHARNESS نیز یک سیستم جدید است که برای telemetry و ثبت سیگنالهای بیولوژیکی به طور پرتابل استفاده می شود که به این منظور از سیستم بلوتوث استفاده می کند و قادر به ثبت سیگنالهای زیادی از جمله ECG، تنفس، دما posture و شتاب می باشد و از آن می توان در حوزه هایی مانند فیزیولوژی ورزشی، فاکتورهای انسانی، سلامت عمومی و مطالعات روانشناسانه استفاده کرد.


سیستم دیگری که توسط این شرکت و در حوزه ثبت سیگنال ارائه شده است، یک سیستم تقویت کننده و ثبت سیگنال های بیولوژی و از انواع پوشیدنی است که امکان ثبت تا ۳۲ کانال را برای سیگنالهای فیزیولوژی فراهم می کند. این سیستم که MOBITA نام دارد، در کف دست قرار گرفته و با ثبت ECG، EEG، EGG و EOG می تواند در حوزه های محتلفی مانند: فیزیولوژي روانشناسانه، نوروساینس، مطالعات خواب، BCI و آنالیز گیت بکار گرفته شود.